Do sklepu Velvet Orchid doszły 2 nowe piętra.Ubrania bardzo mnie zaskoczyły (w tym pozytywnym sensie ;>).Co jak co,ale admini się postarali.
Oto kilka rzeczy,które szczególnie przypadły mi do gustu.
Ps.Przesyłam wam link do pewnej piosenki.Posłuchajcie.Naprawdę warto :).Miłego wieczoru.Julia
http://www.youtube.com/watch?v=bXksMpJ-GBU



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz