czwartek, 28 lutego 2013

Dziekuje^^

Dziekuję czterem redaktorka które złozyły swoje podpisy pod postę i prosze aby wystawiły dla mnie w bazarku coś za 60sm+prowizja
Wystawią rzeczy mają:
HANAMONTANA...9
Aleksanadra7980
fibi18
oraz elizakotka1 (która skontaktowała się ze mną przez stardoll)
Reszta redaktorek czyli:
kikaxo
ala3371Party2
agoli
Nie widzę ostatnio za dużo waszych postów, nie podpisałyście się to znaczy ,że nie za często wchodzicie na bloga^^ Dam wam 2 szanse :) więc podpiszcie sie pod tym postem^^

Brak komentarzy: