środa, 13 lutego 2013

Loteria!

Zauważyłam,że nasz blog ma już ponad 30 obserwatorów,dlatego postanowiłam zrobić loterię,aby to uczcić :D

1.Musisz być obserwatorem
2.Napisz w komentarzu,numerek nagrody,którą chciałabyś dostać i koniecznie podaj swój nick na stardoll.
Nagrody:
 

8 komentarzy:

Mylaa pisze...

Zgłaszam się. Wybieram nr. 2 :]
Szanell4 ;)

Unknown pisze...

Zgłaszam się. Wybieram numerek 2.
Isabella_Pretty

Milena Łukasiak pisze...

Zg sie i chce nr.5

wszyscy-i-sd

Unknown pisze...

Zgłaszam się . Wybieram nr .5 .
Jestem olkaShell .

#Olga. pisze...

Zgłaszam się, nr. 2 :)

Selenaolciax

Anonimowy pisze...

Zgłaszam się . Wybieram nr. 4

wera2Dancer

Mylaa pisze...

Zgłaszam się. Wybieram nr. 1 :]

SuperMyla5 ;dd

Oliwiaxd pisze...

zg sie
nr 4
fibi18