Przed i Po
Przed: Nawet ładnie jesteś ubrana, tylko kolorystycznie bluzka nie pasuje.
Po: Bez komentarza
Podoba wam się?
Wiem, do zakładek mało kto zagląda. Więc w komentarzach pod tym postem piszcie zgłoszenia do metaek.
Kolejka:
1

4 komentarze:
zgłaszam się :D
patuus.
Zgłaszam się
Ppenelopa
Do PO troszkę mi spodnie nie pasują... ;)
Selenaolciax
Prześlij komentarz