czwartek, 7 lutego 2013

NIe bylo mnie troche ale jestem

Bylam u kolezanki i nie mogłam sie zalogowac nwm . dlaczego ? :o
No ale coz
dzis przedstawie wam jej metke
Nazywa sie ona jagodazaj
ma 7 lev. :3
serdecznie zapraszam do jej apartamentu :D
A wiec tak

przed:

MAsz strasznie strasznie jasna skore  ALE TAK WIEM CI SIE TAKIE PODOBAJĄ ocena przed 4/5 :*
ale to przez ta skore Ledwo co widac jakies wgl jasne rzeczyyy xD

PoA wiec tak : dodalam Ci troszkę 'czarnosci' xDDmin. twa ukchana bluzkę (basic 40 sm) torba ( basic 22 sm ) i trampyyy :D
ładnie ?

ymcy ymcy

makijaz jutro bo teraz mi zdj nie wyszukuje -,-








 

Brak komentarzy: