nie bd. teraz dodawała postów regularnie poniewaz zaczyna mi sie szkola wraz z ostrą nauką by zdac haha xD
Nie no oky
dzis przedstawię wam stylizacje :.anita.gr ( greczynka ;P)
Wyszukała mi ją moja kolezanka
jest roality czy jak to tam sie..
Oky
Ubrałam ja w :
sukienke z antidote (stara sukienka ) za 2sd (pewnie kupiła na bazarze :P)
Buty nelly za 9 sd (ffajna okazja bo ładne buty i nie sa drogie ...a wiadomo ,żę to marka ceniąca się tak jak Miss Sixty czy Kullah )
Zobaczcie sb. jej profil i policzcie szafy xD chyba z 10 ich ma haha xD
2 komentarze:
ładnie i fajnie, że podawane są ceny :)
Mmm, chyba kupie te buty :3
Selenaolciax
Prześlij komentarz