niedziela, 10 lutego 2013

Stylizacja Black&White

Przepraszam za kilka dni nieobecności (problemy z komputerem),ale już jest wszystko dobrze.Dzisiaj przygotowałam dla was stylizację w dwóch klasycznych kolorach : białym i czarnym.Nie będę się rozpisywać.Oto ona:
Sukienka-Nelly.com 22sd
Kurtka-PPQ 30sd
Buty-Nelly.com 9sd
Torebka-Decades 53sm

Podoba się wam? Komentujcie :3 

Brak komentarzy: