poniedziałek, 18 lutego 2013

Zrób to sam-wnętrza

Dzisiaj pokażę wam pomysł na..półkę.Nie jest to duży wydatek,wręcz przeciwnie.Oto ona :

Oczywiście pomarańcz można zastąpić innym kolorem,ja go wybrałam,ponieważ uwielbiam tą barwę. :)                                                                                   





                       


Brak komentarzy: