(jeśli chcesz powiększyć kliknij w obrazek)
Moja rada dla was:
Po pierwsze radzę wam, gdy się zarejestrujecie na stardoll nie kupujcie rzeczy z Miss Sixtty. Jest tam bardzo drogo, nawet za kapelusz zapłacimy 11sd! Ja polecam sklep It Girls lub Pretty n`Love, ponieważ czasem można znalezć tam tanie rzeczy. Druga rada ode mnie, nie róbcie ciągle darmówek, tylko raz na jakiś czas gdy znajdziecie naprawdę ładną darmową rzecz.
Jeszcze jedno, jakby co to nie chciałam obrażać samaryRain06. Napisałam tylko swoją opinie, nie chciałam ją w jakikolwiek sposób obrazić :) Ale się rozpisałam. To tyle ode mnie na dziś, Pozdrawiam, lola34194 :))


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz