niedziela, 3 marca 2013

Stylizacja

         
Dzisiaj postanowiłam zrobić stylizację z bluzką,która ostatnio wpadła mi w oko i chciałabym wam ją pokazać ;)
Bluzka-Killah 15sd
Legginsy-Basics 40sm
Buty-Nelly.com 8sd
Torebka-Decades 6 sd
Kapelusz-Killah 8sd


A o to makijaż,który wykonałam:

3 komentarze:

Milena Łukasiak pisze...

Ślicznie

HANMONTANA...9

Unknown pisze...

Bardzo mi się podoba

Rose pisze...

Podoba mi się. Stylizacja w moim stylu


aga_007