czwartek, 6 czerwca 2013

Gazeta blogowa ;D

Hejka wymyslilam nietypowy pomysl na gazete blogowa ;p która bedzie nosiła nazwe WOSRULES :) Co Wy nma to zgłaszajcie się jeśli chcecie byc na okladce :)

5 komentarzy:

Unknown pisze...

ZGłaszam się;) świetny pomysł :) Ciastek231

Aleniala pisze...

Zglaszam sie

aleniaæa

patka pisze...

zgłaszam się

SkatePati

#Olga. pisze...

Ja chcę ;D

Selenaolciax

Unknown pisze...

Pierwsza gazeta ujawni sie z Ciastek231 na okładce w następnym tygodniu(pod koniec) :)