Szafa ewelka19997 jest naprawdę bardzo bogata i jest w niej wiele darmówek.

Jednak jedynie te rzeczy mi się tak bardzo bardzo spodobały. Biała sukienka pochodzi z SA. Tak wiem że różowa koszula z misiem i czarnym krawatem ale kocham połączenie różu i czerni. Bejsbolówka pochodzi z stardesingu.

Tym ciuchom jestem zdecydowanie na NIE! Ciemna sukienka jest brzydka a długi płaszcz do niczego nie pasuje.Koszula pomimo że jest darmówką, to jest męska! Dziury tak, tylko muszą to być spodnie z dziurami nie dziury ze spodniami. Kostium kościotrupa jest całkiem imponujący ale gdzie się go założy ?

Pewnie zastanawiacie się czemu tutaj trafił kapelusz z kota w butach. Po prostu kocham go i nie mogłam się powstrzymać <3<3<3 Bardzo mi się podobają różnego rodzaju meloniki i kapelusiki. Putki najbardziej mi się podobają te. Najbardziej te trampki.

Tak to najgorsze rzeczy z tej szafy. Torebka na pierwszy rzut oka wygląda całkiem całkiem.Jednak jak się ją przymierzy jest o wiele za duża. Czarne buty są zdecydowanie za długie. Do niczego nie pasują tak samo jak papucie z królikami.
4 komentarze:
W zupełności się z tobą zgadzam
Jak dla mnie masz rację
i nie przejmuj się jak cię krytykują po prostu są skończonymi idiotkami i sukami i zazdroszczą ci
Sorry , jak ktoś Tu jest ''suką '' to jesteś nią Ty .I po 1 to ja jestem chłopakiem , więc suka tu nie pasuje ! Po 2 każdy ma prawo do własnej opinii .Szkoda , że tego nie pojmujesz ;]
Prześlij komentarz