Tym ubraniom jestem zdecydowanie na HOT. Różowa bluzka z RIO pomimo żarówiastego koloru baardzo mi się podoba. Bluzka z kotkiem trafiła tu dlatego że Lovciam kotki <3<3. Spodnie były zrobione w Dersingu.
Jedyną rzeczą jaka mi się niebardzo spodobała jest ta sukienka. Niewiem nawet czy to nie przypadkiem tunika. Mi osobiście przypomina koszulę nocną.
Z dodatków najbardziej mi się spodobały te. Bandamkę bardzo trudno zdobyć. Ale i tak jest super :*. Ta torebka jest naprawdę bardzo ładna. Pasek bardzo mi się podoba bo bardzo lubię czarne rzeczy.
Tak.. Jak dla mnie rzeczy z SA (Stardoll Academy) są brzydkie (oczywiście nie wszystkie)To są przykłady.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS. Oczywiście to tylko moja ocena. To wy macie swój niepowtarzalny styl. Więc nie przejmujcie się moją opinią. TO TYLKO MOJA OPINIA.
4 komentarze:
ta czapka jest okropna
SkatePati
Żal na blog się nic nie dzieje -,-
świetnie wybrałaś nie mogę się doczekać następnego przeglądu
Prześlij komentarz