czwartek, 6 czerwca 2013

Przegląd szafy Malutka_Jenny

Cóż mogę powiedzieć... konto i szafa naprawdę bardzo fajne. Tak naprawdę wszystko mi się podobało ale przecież musiałam coś wybrać.
Tym ubraniom jestem zdecydowanie na HOT. Różowa bluzka z RIO pomimo żarówiastego koloru baardzo mi się podoba. Bluzka z kotkiem trafiła tu dlatego że Lovciam kotki <3<3. Spodnie były zrobione w Dersingu.

 Jedyną rzeczą jaka mi się niebardzo spodobała jest ta sukienka. Niewiem nawet czy to nie przypadkiem tunika. Mi osobiście przypomina koszulę nocną.
Z dodatków najbardziej mi się spodobały te. Bandamkę bardzo trudno zdobyć. Ale i tak jest super :*. Ta torebka jest naprawdę bardzo ładna. Pasek bardzo mi się podoba bo bardzo lubię czarne rzeczy.
 Tak.. Jak dla mnie rzeczy z SA (Stardoll Academy) są brzydkie (oczywiście nie wszystkie)To są przykłady.  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS. Oczywiście to tylko moja ocena. To wy macie swój niepowtarzalny styl. Więc nie przejmujcie się moją opinią. TO TYLKO MOJA OPINIA.

4 komentarze:

patka pisze...

ta czapka jest okropna

SkatePati

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Żal na blog się nic nie dzieje -,-

Unknown pisze...

świetnie wybrałaś nie mogę się doczekać następnego przeglądu