jest taka ... dziewczęca
w życiu ! to jedna z najgorszych twoich stylizacji
ja uważam ,że jest śliczna ...gwiazdeczka nie przjmuj sie tym co mówia inni ^^ kc :)Miśka :)
Prześlij komentarz
3 komentarze:
jest taka ... dziewczęca
w życiu ! to jedna z najgorszych twoich stylizacji
ja uważam ,że jest śliczna ...gwiazdeczka nie przjmuj sie tym co mówia inni ^^ kc :)
Miśka :)
Prześlij komentarz