Who wants to be alone ? - Kto chciałby być sam ? -
Na pewno nie ja.
Wreszcie znalazłam kogoś kto akceptuje mnie taką jaką jestem
dlatego czuję się perfekcyjnie.
Stylizacja typowo wiosenna z motywem kwiatów.
Top - Voile | Spódnica - Pretty n'Love |
Wianek - Pretty n'Love | Kopertówka - Voile |
Buty - Miss Sixty

12 komentarzy:
Cute :*
gorszej nie mogłaś wymyśleć ?
ej weź sie od niej odwal!!!
PollyDolly1237
miło
Nie mówię tego w formie hej'tu , ale uważam , że na '' Ukryty Stardoll'' Twoje stylizację są lepsze .Masz duży talent i nwm co Ty robisz na tym blogu ?( chodzi o Wszystko o stardoll '' ) Nie chcę również urazić tego bloga , ale nie podoba mi się :) Ciastek231
Ale tutaj są te same stylizacje co na Ukrytym Stardollu
Chodzi mi oo wg ten cały blog -,-
ten blog jest fajny od. sie^^
Bo ? co mi zrobisz Anonimie miej trochę odwagi , i nie pisz z anonima ;]
Ja nic ci nie zrobie.... Tylko nie łądnie jest cos takiego mówić ,bo administratorki i redaktorki bardzo się staraja żeby coś z ttego wyszło ,a ty tylko krytykujesz!!!
Zobacz naswojego bloga i sobie porównaj!!!
Ten jest o wiele lepszy ,co może dlatego teraz tak hejtujesz innych ,bo jak pisałas na tym blogu inni krytykowali ciebie?
No co przyznaj się ,że tak jest!!!
PollyDolly1237
Bardzo prosze pisze nie z anonima!!!
Pisała osoba od której odkupiłem konto .Ale jakie pojęcie ma o tym taka osoba jak Ty ? Co po tym, że porównam jak ma prawo mi się nie podobać i mg ujawniać publicznie moją opinię .I skoro nie znasz mojej osoby to chociaż nie pisz do mnie '' ....pisałaś ....'' Bo nie jestem dziewczyną ;] I jak mam się przyznać , że nie pisałem .A może Ty porównaj swoje blogi i nauczysz się co tak naprawdę znaczy hejt ;]
Prześlij komentarz