czwartek, 13 czerwca 2013

Who wants to be alone






Who wants to be alone ? - Kto chciałby być sam ? -
Na pewno nie ja.
Wreszcie znalazłam kogoś kto akceptuje mnie taką jaką jestem
dlatego czuję się perfekcyjnie.
Stylizacja typowo wiosenna z motywem kwiatów.

Top - Voile | Spódnica - Pretty n'Love |
Wianek - Pretty n'Love | Kopertówka - Voile |
Buty - Miss Sixty

12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Cute :*

Unknown pisze...

gorszej nie mogłaś wymyśleć ?

Anonimowy pisze...

ej weź sie od niej odwal!!!
PollyDolly1237

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

miło

Unknown pisze...

Nie mówię tego w formie hej'tu , ale uważam , że na '' Ukryty Stardoll'' Twoje stylizację są lepsze .Masz duży talent i nwm co Ty robisz na tym blogu ?( chodzi o Wszystko o stardoll '' ) Nie chcę również urazić tego bloga , ale nie podoba mi się :) Ciastek231

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

Ale tutaj są te same stylizacje co na Ukrytym Stardollu

Unknown pisze...

Chodzi mi oo wg ten cały blog -,-

Anonimowy pisze...

ten blog jest fajny od. sie^^

Unknown pisze...

Bo ? co mi zrobisz Anonimie miej trochę odwagi , i nie pisz z anonima ;]

Unknown pisze...

Ja nic ci nie zrobie.... Tylko nie łądnie jest cos takiego mówić ,bo administratorki i redaktorki bardzo się staraja żeby coś z ttego wyszło ,a ty tylko krytykujesz!!!
Zobacz naswojego bloga i sobie porównaj!!!
Ten jest o wiele lepszy ,co może dlatego teraz tak hejtujesz innych ,bo jak pisałas na tym blogu inni krytykowali ciebie?
No co przyznaj się ,że tak jest!!!

PollyDolly1237

Unknown pisze...

Bardzo prosze pisze nie z anonima!!!

Unknown pisze...

Pisała osoba od której odkupiłem konto .Ale jakie pojęcie ma o tym taka osoba jak Ty ? Co po tym, że porównam jak ma prawo mi się nie podobać i mg ujawniać publicznie moją opinię .I skoro nie znasz mojej osoby to chociaż nie pisz do mnie '' ....pisałaś ....'' Bo nie jestem dziewczyną ;] I jak mam się przyznać , że nie pisałem .A może Ty porównaj swoje blogi i nauczysz się co tak naprawdę znaczy hejt ;]