Dziś na pasku widoczny jest symbol Gift-O-Meter.
Mi osobiście nie podobają się nagrody :/.
Admini mogli wymyśleć lepsze. Są za bardzo dziecinne.
Mi osobiście nie podobają się nagrody :/.
Admini mogli wymyśleć lepsze. Są za bardzo dziecinne.
LINK: http://www.stardoll.com/pl/campaigns/giftometer/
2 komentarze:
OO właśnie teraz się dowiedziałam :)Tak co do nagród to się zgodzę ale znajdzie się kilka fajnych rzeczy :)
Alesha49
Mi się podoba plecak.spodenki oraz takie baleriny za sm.
Miss_kasia001
Prześlij komentarz