wtorek, 9 lipca 2013

Gift-O-Meter

Dziś na pasku widoczny jest symbol Gift-O-Meter. 
Mi osobiście nie podobają się nagrody :/.
 Admini mogli wymyśleć lepsze. Są za bardzo  dziecinne. 
LINK: http://www.stardoll.com/pl/campaigns/giftometer/

2 komentarze:

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

OO właśnie teraz się dowiedziałam :)Tak co do nagród to się zgodzę ale znajdzie się kilka fajnych rzeczy :)

Alesha49

Kaśka pisze...

Mi się podoba plecak.spodenki oraz takie baleriny za sm.
Miss_kasia001