Dzisiaj postanowiłam zrobić dla was makijaż nie bardzo wyzywający i nie tandetny mam nadzieje ,że się wam spodoba :)
 |
| Rzeczy potrzebne do wykonania makijażu :) |
 |
| Krok 1 --->Pomaluj "boki" oczek czerwonym cieniem :) |
 |
| Krok 2 ---->Muśnij oczy lekko brązowym cieniem :) |
 |
| Krok 3 ---->Pomaluj rzęsy tuszem wydłużającym (NIE POGRUBIAJĄCYM!) |
 |
| Krok 4 ---> Kredką lub artykułem z dot o kolorze czarnym zrób kontury oczek :) |
 |
| Krok 5 ---> Usta pomaluj czerwoną (NIE MOCNĄ!) szminką :) |
 |
| I voila !!! Makijaż gotowy :) |
by Pingveno.
zrobione na blogostardoll5.blogspot.com i blogwszystkoostardoll.blogspot.com przez Gwiazdeczka_952 <będę teraz podpisywała się Pingveno. i będę pisac z tego maila > :)
3 komentarze:
Prosto i zadziornie - podoba mi się ten makijaż ;3
Alesha49
Dzięuję :*
Fajny :)
Selenaolciax
Prześlij komentarz