środa, 31 lipca 2013

Metamorfoza: magda34160

Przed:Podoba mi się , ale zmień koszulę i kup czarną kopertówkę :) 8/10.
Po:
Ta sama spódniczka, tylko w innym zestawieniu :)

Przed:
Nie cierpię wszystkiego tutaj,oprócz fryzury. szminka LUXE i cienie położone pod brwi, do tego świński nos i głowa. 1/10.
Po:
Chciałem, żeby pasowało ;c

Ogólna ocena: 9/20, czyli 3-
Rada: Zmień całą twarz.

szymon2

5 komentarzy:

Unknown pisze...

Dzięki za dobre rady :/
magda34160

Silence pisze...

Ładnie


kami151

Minimisjola pisze...

hmm niestety musze się zgodzić przy twarzy ;cc Przy okazji cień do powiek na całe oko - fuuuuu . Najlepiej używać mało , ale by było ładnie , skromnie i dobrze !

Minimisjola

Kinga. pisze...

nie podoba mi się makijaż, ale stylizacje ładne

Gmeri pisze...

Nie podoba mi się ani po ani przed ;/

czari.9