piątek, 5 lipca 2013

Witajcie

Witajcie! Jestem Anka i razem z Gwiazdeczką będę prowadzić ten blog.Postaram się dodawać stylizacje, newsy itp. Będę też organizować loterie i konkursy. Oto ja:
 
Będę dodawać posty jak najczęściej i liczę na miłe komentarze :). 
Oczywiście liczę na waszą szczerość. Śmiało piszcie czy wam się podoba czy nie, tylko nie w stylu "jesteś głupia"itp.
***
Mam nadzieję że będę się świetnie sprawować sprawować:)

2 komentarze:

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

Szczerze nie podoba mi się twoja doll :( Mam nadzieję ze twoja praca na blogu będzie owocna :)

Alesha49

Kaśka pisze...

Zgadzam się z Aleshą.