Witajcie! Jestem Anka i razem z Gwiazdeczką będę prowadzić ten blog.Postaram się dodawać stylizacje, newsy itp. Będę też organizować loterie i konkursy. Oto ja:
Będę dodawać posty jak najczęściej i liczę na miłe komentarze :).
Oczywiście liczę na waszą szczerość. Śmiało piszcie czy wam się podoba czy nie, tylko nie w stylu "jesteś głupia"itp.
***
Mam nadzieję że będę się świetnie sprawować sprawować:)
2 komentarze:
Szczerze nie podoba mi się twoja doll :( Mam nadzieję ze twoja praca na blogu będzie owocna :)
Alesha49
Zgadzam się z Aleshą.
Prześlij komentarz