Siemankooooo :3
wreszcie jestem !Jak tam u was ferie sie zaczynaja koncza albo juz chodzicie tydzien do szkoly ?
ja to trzecie -,-
przygoruje wam dzis stylizacje na mojej dolce bo nie chce mi sie szukac na innych dolleczkach fajnych ciuchów :3
Macie tutaj mnieeeee *,* xDO a więc moją dolie brałam w :
bleazer z Dizou za 6 sd
topik biały mozna kupic wszędzie ! :3
spodnie z wysokim stanem z It girls za 8 sd
moje kochane buciki : miss sixty za 18
zdjęc mi nie wyczytuje Kuźwa -,- dobra macie podpisy
Przepraszammmm :(
zrobiłam drogą stylizacje Bardziej dla ss :P
1 komentarz:
Nie pisze się Dizou tylko Bizou. Nie wierzysz? Najedz w Starplazie na ikonkę sklepu. :)
Sorki, musiałam, nienawidzę jak ktoś tak myli. :p
Selenaolciax
Prześlij komentarz