piątek, 15 lutego 2013

Siemankooooo :3

wreszcie jestem !
Jak tam u was ferie sie zaczynaja koncza albo juz chodzicie tydzien do szkoly ?
ja to trzecie -,-

przygoruje wam dzis stylizacje na mojej dolce bo nie chce mi sie szukac na innych dolleczkach fajnych ciuchów :3

Macie tutaj mnieeeee *,* xD
O a więc moją dolie brałam w :
bleazer z Dizou za 6 sd
topik biały mozna kupic wszędzie ! :3
spodnie z wysokim stanem z It girls za 8 sd
moje kochane buciki : miss sixty za 18
zdjęc mi nie wyczytuje Kuźwa -,- dobra macie podpisy

Przepraszammmm :(

zrobiłam drogą stylizacje Bardziej dla ss :P

1 komentarz:

#Olga. pisze...

Nie pisze się Dizou tylko Bizou. Nie wierzysz? Najedz w Starplazie na ikonkę sklepu. :)
Sorki, musiałam, nienawidzę jak ktoś tak myli. :p

Selenaolciax