sobota, 16 lutego 2013

Metamorfoza

Dzisiaj pokażę wam metamorfozę violina12. Oto ona:

 
Ubiór
 
Przed:Za dużo tego wszystkiego. Kolorystycznie za bardzo nie pasuje. Niezły pomysł z tymi serduszkami. Ostateczna ocena 5/10
Po: I jak? Chyba lepiej?
 
Makijaż
 
Przed: Nawet ładnie, fajnie wykorzystałaś łzy. Nie potrzebne są kolczyki na twarzy. Nie podobaja mi się te piegi. Ostateczna ocena: 6/10
Po: Uroczo!!
 
Uzyskałaś: 11/10 pkt.- Mogło byc lepiej.
 
Jak widzicie, zmieniłam troszeczkę ocenianie. Jest lepiej czy nie?

2 komentarze:

Mylaa pisze...

Tam chyba powinno być 11/20 a nie 11/10 :]
Poza tym metka ładna, ale mogłaś zrobić bardziej w jej stylu ;d .

SuperMyla5 :)

#Olga. pisze...

PO ubraniowe jest genialne, tylko dałabym kopertówkę. A makijażowe równie boskie, choć mogłoby być trochę mnie piegów (ale żeby jednak były, bo dodają uroku dollce!).

Selenaolciax