Jak dla mnie raczej PRZED (tylko dlatego, że to prędzej jest mój styl), ale PO też super. Buty w jednym i drugim mi się nie podobają. :/Selenaolciax
Prześlij komentarz
1 komentarz:
Jak dla mnie raczej PRZED (tylko dlatego, że to prędzej jest mój styl), ale PO też super. Buty w jednym i drugim mi się nie podobają. :/
Selenaolciax
Prześlij komentarz