czwartek, 14 lutego 2013

Metamorfoza Alvincia

Dzisiaj pokażę wam metamorfozę Alvincia . Miała byż stroju i makijazu ale twój salon piękności mi się nie wyświetla. Oto ona:

 
 
Przed- Nie za ładnie. Kolorystycznie pasuje ale ja za takim stylem nie przepadam.
Po. To jest mój styl.

1 komentarz:

#Olga. pisze...

Jak dla mnie raczej PRZED (tylko dlatego, że to prędzej jest mój styl), ale PO też super. Buty w jednym i drugim mi się nie podobają. :/

Selenaolciax