Wielkie, z przepychem... Brakuje tam jeszcze serduszek i słodkich napisów. Okropne :/Selenaolciax
Prześlij komentarz
1 komentarz:
Wielkie, z przepychem... Brakuje tam jeszcze serduszek i słodkich napisów. Okropne :/
Selenaolciax
Prześlij komentarz