piątek, 15 lutego 2013

Wybór dnia

Dzisiejszym wyborem dnia zostały kolczyki ze sklepu.Royalty.Kosztują 13sd,mogą je kupić tylko i wyłącznie Royalty.Szczerze to nie podobają mi się.A co wy sądzicie
 

1 komentarz:

#Olga. pisze...

Wielkie, z przepychem... Brakuje tam jeszcze serduszek i słodkich napisów. Okropne :/

Selenaolciax