
Przed-Według mnie twój makijaż jest zbyt krzykliwy.Widać,że cień nałożyłaś prawie do brwi,co nadaje ci wygląd pandy.Usta pomalowałaś na pomarańczowa co wydaje mi się zbędne.
Po-Zmyłam cień do powiek,oczy podkreśliłam tylko cienkimi kreskami.Uważam,że do zielonych oczów lepiej wyglądają ciemne włosy,dlatego postawiłam na brąz.Usta natomiast pozostawiłam naturalne.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz