niedziela, 17 lutego 2013

Wynki konkursu na walentynki

Hej ! Otrzymałam 3 prace i każda była piękna :) Ale tylko jedna mogła wygrać koszulkę z hello kity które trzyma serce. A oto wyniki :

1 miejsce : slodzinka002



























2 miejsce : SuperMyla5



















3 miejsce : Szanell4























Slodzinka002 ma się zgłosić po nagrodę do starbazaaru elizakotka1 gdzie będzie czekała bluzka za 2 sm zarezerwowana :) Gratuluję wszystkim :)

Brak komentarzy: