czwartek, 7 lutego 2013

Metamorfoza makijażu

Dzisiaj zrobię tylko metamorfozę makijażu MissDaga11 . Nie będę dużo pisać, zreszto tak jak zawsze XD. Oto ona:


Przed- Zazwyczaj nie maluje się cieniem do powiek aż pod brwi. No i ten puder... Ostateczna ocena: 3/5
Po- Mniej pomalowałam powieki i nałożyłam miej pudru. Mojim zdaniem różowa szminka lepiej pasuje do fioletowego.
Który makijaż wam się lepiej podoba, przed czy po?

1 komentarz:

Oliwiaxd pisze...

fajnia. Pisze sie moim