czwartek, 7 lutego 2013

Konkurs!!!

Ogłaszam konkurs na zapraszanie obserwatorów :)
Do wygrania:
-darmowa reklama z PeelUp
-200sm
-serduszka przez tydzień
-głosy na CG przez tydzień

Powodzenia zgłoszenia pod postem :**

Osoby zaproszone niech też pisza pod postem kto ich zaprosił :)

2 komentarze:

skayfall pisze...

zgłaszam się

Unknown pisze...

zaprosiła mnie aguniaxd10 :)