Ogłaszam konkurs na zapraszanie obserwatorów :)
Do wygrania:
-darmowa reklama z PeelUp
-200sm
-serduszka przez tydzień
-głosy na CG przez tydzień
Powodzenia zgłoszenia pod postem :**
Osoby zaproszone niech też pisza pod postem kto ich zaprosił :)
2 komentarze:
zgłaszam się
zaprosiła mnie aguniaxd10 :)
Prześlij komentarz