środa, 13 lutego 2013

Metamorfoza-patuus.

Przed:                                     Po:




 Przed-Ładnie,tylko według mnie nie pasują spodnie
Po-Zamieniłam jeansy na czarne,marszczone spodnie,zmieniłam buty,a żeby nie było nudno dołączyłam okulary ;)                                                                                                            

2 komentarze:

#Olga. pisze...

W PRZED wydaje mi się że ta czarna bluzka powinna być trochę wyżej, do samego kołnierzyka. :)

Selenaolciax

Unknown pisze...

Masz rację ;)