W PRZED wydaje mi się że ta czarna bluzka powinna być trochę wyżej, do samego kołnierzyka. :)Selenaolciax
Masz rację ;)
Prześlij komentarz
2 komentarze:
W PRZED wydaje mi się że ta czarna bluzka powinna być trochę wyżej, do samego kołnierzyka. :)
Selenaolciax
Masz rację ;)
Prześlij komentarz