środa, 20 lutego 2013

Metamorfoza Wnętrz: -BlackBoy-

Oto moja pierwsza metamorfoza wnętrz. Jest to metka zrobiona u -BlackBoy- .

PRZED:

Mnie się nie za bardzo podoba. Szczególnie nie pasuje ta meduza i dywan z kotkiem
MOJA OCENA: 4/10

Po:



Masz bardzo mało rzeczy ale coś dało się zrobić.
MOJA OCENA: Oceńcie sami :) .

Brak komentarzy: