czwartek, 21 lutego 2013

Metamorfoza

Dzisiaj pokażę wam metkę samookno. Oto ona:

Pzrde: Bluzka nie pasuje,ale jak byś zmieniła buty na jaśniejsze to by pasowała bluzeczka.
Ocena: 7/10
Po: Ładnie?
 
Przed: Nie za ładnie, ale niezły pomysł z tą grzywką. Ocena: 5/10
Po: Mam podobne okularki!!!
 
Ocena: 12/20pkt.- Nie tak słabo.

Brak komentarzy: