czwartek, 14 lutego 2013

Sklep Royalty

Dzisiaj do sklepów w Starplazie dołączył "Sklep Royalty",jak sama nazwa mówi artykuły w nim są przeznaczone dla użytkowników ze statusem Royalty.Szczerze mówiąc ubrania,w nim nie zachwyciły mnie.A co wy o tym myślicie?

1 komentarz:

#Olga. pisze...

Brązowa peruka mi się podoba. i Ta torebka z pierwszego manekina nawet fajna. To tyle. Oj nie postarali się admini...

Selenaolciax