Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Przegląd sklepów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Przegląd sklepów. Pokaż wszystkie posty

sobota, 27 lipca 2013

Przegląd StarPlazy

Dzisiaj przeglądam StarPlaze i widzę wyprzedaż 50% - Fever. Mi już się parę rzeczy podoba więc raczej coś kupię, ogólnie sklep lubię bo ma dużo sukienek itp. Ta przecena bardzo mnie cieszy ponieważ mam bardzo mało SD, ale dzięki przecenie na pewno kupię jedną rzecz.

piątek, 26 lipca 2013

Przegląd Starplazy

Dzisiaj będziemy przeglądać sklep Basics i oglądać co warto z niego mieć. Bo jak wiemy w StarPlazie jest promocja 3 za 2 , więc wiadomo że warto kupić więcej ciuchów np. 6  a płacimy tylko za 4. Będę oceniać sześć ciuchów wartych uwagi.

 
1 - Basic Black Bra
Ten biustonosz jest lepszy od swojego poprzednika tym że on na zwężenie na mostku. Nadaje się on idealnie do przezroczystych bluzek i sukienek.
 
2 - Basic Redwood Frilled Shirt
Ta bluzka jest w tym sezonie bardzo modna ponieważ ma baskinkę. Warto zaopatrzyć się w jej różne kolory, pasuje ona do ołówkowych spódnic.
 
3 -  Basic Violet Tank Top
Ten top jest dobry na upały i plażę! Wprost idealny na wakacje. Bluzka pasuje do szortów, fajne jest to że widać w niej brzuch naszej doll.
 
4 -  Basic Cobalt Fitted Dress
Ta sukienka ma swoje plusy oto one -
+ Obcisła
+ Można ją nosić jako tunikę albo sukienkę.
+ Ma bardzo ładnie wycięty dekolt.
 
5 -  Basic Black Tote
Ta torebka ma bardzo modny krój kuferka i pasuje prawie do każdej stylizacji, dlatego warto mieć jej dużo kolorów.
 
6 -  Basic White Elegant Blouse
Pod tą bluzkę pasuję biustonosz z numerka 1. Dostała się ona na listę "warto kupić"  ponieważ jej zaletą jest przezroczystość.

piątek, 15 marca 2013

SALE 3 for 2

Admini wprowadzili wyprzedaż "3 w cenie 2". Obejmuje ona sklepy takie jak : Opelunce,Sweet suites,Fashion furniture,Villa,Winter peak.Skorzystacie?Ja na pewno ;)

wtorek, 19 lutego 2013

czwartek, 14 lutego 2013

Sklep Royalty

Dzisiaj do sklepów w Starplazie dołączył "Sklep Royalty",jak sama nazwa mówi artykuły w nim są przeznaczone dla użytkowników ze statusem Royalty.Szczerze mówiąc ubrania,w nim nie zachwyciły mnie.A co wy o tym myślicie?

środa, 13 lutego 2013

Dostawa

Do sklepu Kitsh  nowa doszła dostawa.Możemy zrobić zakupy za sd jak i sm.Mi przypadło do gustu łóżko za 19sd.A co wy o tym sądzicie?

niedziela, 10 lutego 2013

Wybór dnia

Dzisiejszym wyborem dnia są botki z Wild Candy.Kosztują 92 sm.Według mnie są kiczowate.A jak wy sądzicie?

czwartek, 7 lutego 2013

Przegląd sklepów.

W tym poście napiszę gdzie można się fajnie i ze stylem ubrać. Nelly- sklep z ślicznymi ciuchami. W nim wszystko jest za SD, lecz warto trochę pozbierać w wyglądać zjawiskowo. Wild Candy- sklep z dziewczęcymi sukienkami i w nim mozna się ubrać za sm! w.o.t.w., decades, bonjur biozu, it girls- tam można zakupic ciuch za sd zarówno jak i za sm. Można stworzyć ładne zwykłe codzienne stylizacje :) Volie- sukasz sukienki? zajdź tam! Rio- sklep dla doll z ,,pazurem'' fallen angel- sklem z mrocznymi i gotyckimi ciuchami :s petty n' love- słodki dziewczęcy sklepik. Basic- sklem z podstawowymi ciuchami w różnych kolorach tęczy.