Stylizacja :3
Dzis wystylizuje wam boninicici :3Wpadłam na ten pomysl gdyż jest ona na wybieguu xD
Fanka biebera jak widac w prezenttacji ( pelno zdj. biebera haha xDD )
Jest ona z Turcji :p
stylizonsza:
tak wyglądała przed : sukienka miss sixty(24sd) torebka mr(57sm) a buty kullah ( 8sdPOoo:
Kurteczka (miss sixty . 22 sd.) bluzkeczka (sama robila ;]) spodnie miss sixty(22sd ) torba (it girl 25sm ) buty (tingelint 59 sm )I jak ? :3
1 komentarz:
fajnie jest poo :)
Prześlij komentarz