piątek, 8 lutego 2013

Stylizacja :3

Dzis wystylizuje wam boninicici :3
Wpadłam na ten pomysl gdyż jest ona  na wybieguu xD
Fanka biebera jak widac w prezenttacji ( pelno zdj. biebera haha xDD )
Jest ona z Turcji :p

 stylizonsza:

tak wyglądała przed : sukienka miss sixty(24sd) torebka mr(57sm) a buty kullah ( 8sd
POoo:
Kurteczka (miss sixty . 22 sd.) bluzkeczka (sama robila ;]) spodnie miss sixty(22sd ) torba (it girl 25sm ) buty (tingelint 59 sm )
I jak ? :3

1 komentarz:

Unknown pisze...

fajnie jest poo :)