poniedziałek, 25 lutego 2013

Uwaga redaktorki!

Postanowiłam zrobić dla was taki mały teścik....
W którym chodzi o to,aby podpisać się pod tym postem swoim nickiem na stardoll oraz e-mailem, którym współtworzycie bloga. Na ten podpis macie 2 dni. Jeśli któras sie nie podpisze, bo jeje nie ma ,bądź ma jakieś inne ważne sprawy to wystarczy zgłosić sie do mnie w czasie 5 dni roboczych. Jeśli sie nie zgłosi zostaje zwolniona z funkcji redaktorki ,lub zawieszona zostaje ta funkcja na 2 tygodnie!!!
Dziękuje i mam nadzieje ,że wszystkie się podpiszecie :)
PS: umi któraś robić spojlery? 

6 komentarzy:

Milena Łukasiak pisze...

HANAMONTANA...9

lukasiak6@gmail.com

Oliwiaxd pisze...

fibi18

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Unknown pisze...

Aleksanadra7980
alamichalek75@gmail.com (mail mojej siostry ale w spółtworze na nim blog)

Unknown pisze...

okej zostały jeszcze 4 redaktorki i 1 dzień :)

Unknown pisze...

PurpleCukierek