poniedziałek, 11 lutego 2013

Walentynki !

Już niedługo Walentynki ! Z tej okazji ogłaszam konkurs na najładniejszą walentynkę ! Walentynkę należy wykonać w programie Paint ! Do wygrania bluzka z hello kitty która trzyma serce :) Trzeba mieć naturalnie 2 sm na stardoll :) A oto przykładowe prace jakie można wykonać :




Ukończone prace prosze przysyłać na e-mail pieski-kotki123@wp.pl

Mam dla was również zdjęcie zakochanych misiów ^^ ŻYCZĘ UDANYCH WALENTYNEK !!!!

5 komentarzy:

Unknown pisze...

Oto moja praca :)
http://pics.tinypic.pl/i/00330/0x2m5r716a9u.bmp

Unknown pisze...

Hej zg się . Mój nick na stardoll to SLODZINKA002 . Zdjęcie wyśle na poczte.

Mylaa pisze...

Wysłałam na poczte ;]

SuperMyla5 :D

Mylaa pisze...

Walentynka Szanell4 też już wysłana :) Mam nadzieję, że dotarła :D

Szanell4

#Olga. pisze...

Zrobiłabym, ale nie w paincie. Tam jest zero możliwości, nawet nie chce mi się do tego zabierać...

Selenaolciax