Już niedługo Walentynki ! Z tej okazji ogłaszam konkurs na najładniejszą walentynkę ! Walentynkę należy wykonać w programie Paint ! Do wygrania bluzka z hello kitty która trzyma serce :) Trzeba mieć naturalnie 2 sm na stardoll :) A oto przykładowe prace jakie można wykonać :
Ukończone prace prosze przysyłać na e-mail pieski-kotki123@wp.pl
Mam dla was również zdjęcie zakochanych misiów ^^ ŻYCZĘ UDANYCH WALENTYNEK !!!!


5 komentarzy:
Oto moja praca :)
http://pics.tinypic.pl/i/00330/0x2m5r716a9u.bmp
Hej zg się . Mój nick na stardoll to SLODZINKA002 . Zdjęcie wyśle na poczte.
Wysłałam na poczte ;]
SuperMyla5 :D
Walentynka Szanell4 też już wysłana :) Mam nadzieję, że dotarła :D
Szanell4
Zrobiłabym, ale nie w paincie. Tam jest zero możliwości, nawet nie chce mi się do tego zabierać...
Selenaolciax
Prześlij komentarz