Teraz trochę o mnie:
Nazywam się Karolina, mam 14 lat i chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Od zawsze interesowałam się modą i fotografią lecz dotychczas mam totalną "fazę" na motoryzację a szczególnie na quady i motory :) W przyszłości chcę zostać weterynarzem - nie wiem skąd to zamiłowanie do zwierząt.
Spróbuję wykonać swoją pracę najlepiej jak umiem :)
A oto ja:
2 komentarze:
:)
Ja wymyśliłam ring dollek na tym blogu :(
Prześlij komentarz