sobota, 9 marca 2013

Cześć!

Cześć wszystkim! Nazywam Isabella_Pretty i jestem nowa na tym blogu :) Moja praca to spojlery, ring dollek, "Jakiego błędu nie popełniać robiąc stylizację dollki" orz konkursy które będą odbywać się od czasu do czasu :)
Teraz trochę o mnie:
Nazywam się Karolina, mam 14 lat i chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Od zawsze interesowałam się modą i fotografią lecz dotychczas mam totalną "fazę" na motoryzację a szczególnie na quady i motory :) W przyszłości chcę zostać weterynarzem - nie wiem skąd to zamiłowanie do zwierząt.
Spróbuję wykonać swoją pracę najlepiej jak umiem :)
A oto ja:

2 komentarze:

Unknown pisze...

:)

Milena Łukasiak pisze...

Ja wymyśliłam ring dollek na tym blogu :(