Hejo! Mam na imię Ola,mam 13 lat i od dzisiaj jestem nową redaktorką tego bloga. W życiu realnym jestem zwariowaną nastolatką. Chodzę do gimnazjum. Możecie się nawet zdziwić, ale lubię szkołę, oprócz matmy i fizyki których szczerze nienawidzę. Interesuję się zwierzętami, rysowaniem i grafiką. W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem lub ewentualnie grafikiem komputerowym. A teraz przejdzmy do rzeczy. Na blogu będę się zajmować metamorfozami, przeglądami szafy i od czasu do czasu wstawię stylizację. Na stardoll znajdziecie mnie pod nickiem lola34194. To tyle ode mnie :) Pozdrawiam! :))

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz