niedziela, 10 marca 2013

"Jakiego błędu nie popełniać robiąc stylizację dollki?" - Poradnik

Dzisiaj właśnie zajmę się błędem którego nie powinna popełniać żadna doll podczas swojej stylizacji.
1. Stanowczo nikt nie powinien zakładać wszystkich ubrań w jednakowym kolorze!
Zlewają się zbytnio i wygląda to wręcz kiczowato.
A szczególnie gdy większość dziewczyn na stardoll ubiera swoje lalki na różowo (osobiście nienawidzę
tego koloru)

W mojej stylizacji stawiam na czerń - mój ulubiony kolor.
 Ubrałam się cała na czarno ale kolorem (i jednocześnie ubraniem które przykuwa uwagę jest biała narzutka którą często wykorzystuję w stylizacjach, oraz czarno-biała mała torebka której cena jest w starmonetach więc każdy może sobie na nią pozwolić.
Te dwie rzeczy cudownie rozświetlają całą stylizację i nie czynią jej nudnej i wręcz szarej.


Narzutka - Killah - 12sd
Bluzka - Fallen Angel - 40sm
Spodenki - Basic - 38sm
Torebka - Bizou - 40sm
Buty - It Girls - 38sm (kupiłam je w bazzarze)

Mam nadzieję, że ten punkt poradnika przyda wam się.
Jak myślicie?
Ubierzecie tak swoją doll?
Komentujcie :)

Brak komentarzy: