niedziela, 10 marca 2013

Konkursik :)

Dzisiejszy konkurs polega na wykonaniu scenerii w temacie :
"The Starmovie Festival 2013 - czyli Ja na czerwonym dywanie"
Sceneria ma być ciekawa i pomysłowa - z przesłanych projektów wybiorę trzy które mnie zainteresują.
Do konkursu musi zgłosić się min. 7 osób.
W przeciwnym razie konkurs zostanie odwołany. 
Ostateczny termin wysyłania scenerii to 20 marca.
Trzy faworytki przedstawię na blogu 21 marca.
Scenerie proszę wysyłać na email : maura361@gmail.com
W WIADOMOŚCI MA ZNAJDOWAĆ SIĘ OBRAZEK ZE SCENERIĄ, TEMAT KONKURSU ORAZ NICK NA STARDOLL !
WIADOMOŚCI BEZ NICKU NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ ! 
Prezenty w stardollarach i starmonetach.
Zapraszam, Isabella_Pretty  :)

Brak komentarzy: