Strony
Dom
Redakcja
Cennik Reklam
Terminy Reklam
Kolejka
Urodziny
Złota Lista
Sponsorzy
Kontakt
Licytacje
Regulamin
Partnerzy
Nagrody za poziomy
Czat
Plan Rozrywek
Album
sobota, 9 marca 2013
Makijaż ;)
Hej! Nie jestem mistrzem w robieniu makijażów. Często moje makijaże wyglądają lepiej z daleka niż z bliska. Ale jakiś tam zrobiłam. Jest bardziej wiosenny.
Wszystkie kosmetyki są ze sklepu DOT.
Widać je na półce w przymierzalni ;D
ada9000love
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz