sobota, 9 marca 2013

Makijaż ;)

Hej! Nie jestem mistrzem w robieniu makijażów. Często moje makijaże wyglądają lepiej z daleka niż z bliska. Ale jakiś tam zrobiłam. Jest bardziej wiosenny.

Wszystkie kosmetyki są ze sklepu DOT.
Widać je na półce w przymierzalni ;D

ada9000love

Brak komentarzy: