Pokój przed metamorfozą:
hmm... Coś mi tu nie pasuje. Chociaż pokój wygląda ładnie, to po dłuższym zastanowieniu nie pasują ciemne obrazy i ten sufit...
Po metamorfozie jest lepiej, tak mi się wydaje. Miałam duży problem z tą metamorfozą, co opóźniło dodanie posta.
Jak wam się podoba? Piszcie w komentarzach
Konkurs!!!
Zrób mi metamorfozę pokoju z szafą! Mój login to ada9000love.
Zdjęcie wyślij na adres darkmona7@wp.pl.
Nagroda to 10 sd, głos 5 we wszystkim i komentarz we wszystkim.
Dla pozostałych, zapisanych nagroda w postaci babeczki. ;D


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz