piątek, 8 marca 2013

Metamorfoza wnętrza aga_007

Hej! Zrobiłam metamorfozę wnętrza pokoju gracza aga_007.
Pokój przed metamorfozą:
hmm... Coś mi tu nie pasuje. Chociaż pokój wygląda ładnie, to po dłuższym zastanowieniu nie pasują ciemne obrazy i ten sufit...

Po metamorfozie jest lepiej, tak mi się wydaje. Miałam duży problem z tą metamorfozą, co opóźniło dodanie posta. 

Jak wam się podoba? Piszcie w komentarzach

Konkurs!!!
Zrób mi metamorfozę pokoju z szafą! Mój login to ada9000love.
Zdjęcie wyślij na adres darkmona7@wp.pl.
Nagroda to 10 sd, głos 5 we wszystkim i komentarz we wszystkim.
Dla pozostałych, zapisanych nagroda w postaci babeczki. ;D




Brak komentarzy: