piątek, 8 marca 2013

Stylizacja na chłodną wiosnę.

Hej! Przygotowałam stylizację inspirując się pogodą za oknem. Już prawie wiosna, a za oknem deszcz ze śniegiem. Do stylizacji użyłam:
- kurteczki marki IT GIRLS za 13sd,
- topu marki DECANES za 6sd,
- dżinsów marki MISS SIXTY za 12sd,
- butów marki NELLY za 11sd.
Suma: 42 sd.

Jak wam się podoba?
Piszcie w komentarzach *.*




Brak komentarzy: