piątek, 1 marca 2013

Metamorfoza

Dawno nie pisałam ponieważ kolejka do metamorfoz jest pusta. Dziś jest ten dzień, w którym Izabela7247 zgłosiła się do przeglądu szaf i metamorfoz. Oto ona:

Przed: Ładnie. Nie bedę dużo opisywać bo jest ślicznie. 10/10
Po: Nie mam weny, przepraszam :(
 

 
Przed: Ładnie. Podoba mi się cera. 10/10
Po: Nie za ładnie, bywało lepiej.
 
 
Ocena: 20/20- Super!
 
Podoba się?

Brak komentarzy: