piątek, 1 marca 2013

Przegląd szaf

Przedstawię wam fajne i nie fajne ciuszki Izabela7247. Oto one:

Ładne są te ubrania. Ja sama poszukuję tej kamizelki ale jej nie mogę kupić :(

Te spodnie nie są za ladne, niektóre z nich są nawet darmówkami. Ta sukienka wygląda jak by była z metalu.
 


Brak komentarzy: