Cześć!
Z tej strony nowa redaktorka bloga- phoebetonkin1. Na stardoll jestem około roku, ale wiem już o nim baaardzo wiele. Tutaj będę zajmować się:
-stylizacjami;
-metamorfozami wnętrz;
-''jakiego błędu nie popełniać robiąc makijaż''
-konkursy, tak co 2 msc :)
Prywatnie jestem dosyć szaloną i pogodną dziewczyną. Z chęcią nawiązuję przyjaźnie. Mam 11 lat, mieszkam w województwie lubelskim, mój widok nie powala. Jestem wysoką, nie za grubą szatynką/brunetką (nigdy nie wiem co do czego). Od niedawna noszę aparat ortodontyczny. Zresztą zobaczcie sami:

1 komentarz:
Siemaaaa
ładnie pisz :)
aga_007
Prześlij komentarz