środa, 6 marca 2013

Pierwsza stylizacja...

Cześć, tu phoebetonkin1. Od razu na świeżo strzeliłam stylówkę. Jest ona w kolorach, które wprost uwielbiam ♥ Chciałam dodać jeszcze niebieskie ombre, ale nie mam już sd -.- A więc :

1 komentarz:

Rose pisze...

To jest to! świetnie Ci wyszła :)
lubię tego bloga ♥

aga_007